ارسال پیشنهادات و انتقادات
 
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
 
سایتهای مفید
 
 
آمار بازدید
 
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
 
 
  مناسبتها  
 
 
 
   
 
 
  حذف کاربران  
 
 
 
قابل توجه کاربران سابت
متاسفانه نام کاربری عزیزان حذف شده است ...
پس از بررسی و پیگیری مشخص شد سال تحصیلی 93-92 تا تاریخ اول مرداد تعریف شده بود و سال 94-93 نیز از ابتدای مهر تعریف شده است. به همین جهت کاربران از مرداد تا پایان شهریور اجازه دسترسی ندارند. برای حل مشکل یا باید سالهای تحصیلی از 91-90 اصلاح می شدند یا کاربران تا ابتدای  مهر حوصله بفرمایند. بنابر پاره ای ملاحظات راه دوم را انتخاب کرده ام. بنابراین از دوستان عزیز خواهشمندم یک ماه باقی مانده را صبر بفرمایند.
 با سپاس مدیر سایت بهرامی
 
   
 
 
  اخبار و اطلاعیه های مدرسه  
 
 
برنامه امتحانی
کاربران و دانش آموزان عزیز
با توجه به این که برنامه های امتحانی را از صفحه اول سایت جابجا کرده ایم می توانید با مراجعه به صفحه « سنجش و ارزشیابی تحصیلی » به برنامه ها دسترسی داشته باشید.
با سپاس
حذف کاربران
قابل توجه کاربران سابت متاسفانه نام کاربری عزیزان حذف شده است ... پس از بررسی و پیگیری مشخص شد سال تحصیلی 93-92 تا تاریخ اول مرداد تعریف شده بود و سال 94-93 نیز از ابتدای مهر تعریف شده است. به همین جهت کاربران از مرداد تا پایان شهریور اجازه دسترسی ندارند. برای حل مشکل یا باید سالهای تحصیلی از 91-90 اصلاح می شدند یا کاربران تا ابتدای مهر حوصله بفرمایند. بنابر پاره ای ملاحظات راه دوم را انتخاب کرده ام. بنابراین از دوستان عزیز خواهشمندم یک ماه باقی مانده را صبر بفرمایند. با سپاس مدیر سایت بهرامی

 
   
 
 
  تازه ترین اخبار خبرگزاری ها  
 
 
بیشتر ...
 
   
 
  حدیث روز
 
چهارشنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۳

  شماره تلفن پرسنل

 
  لغت نامه

 
  اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
 
  وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
 
  سالروز تولد دانش آموزان
 
 
 
نقشه سایت