ارسال پیشنهادات و انتقادات
 
گیرنده
نام*
پست الکترونیکی
تلفن
پیام *
 
سایتهای مفید
 
 
آمار بازدید
 
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
 
 
  مناسبتها  
 
 
 
   
 
 
  حذف کاربران  
 
 
 
قابل توجه کاربران سابت
متاسفانه نام کاربری عزیزان حذف شده است ...
پس از بررسی و پیگیری مشخص شد سال تحصیلی 93-92 تا تاریخ اول مرداد تعریف شده بود و سال 94-93 نیز از ابتدای مهر تعریف شده است. به همین جهت کاربران از مرداد تا پایان شهریور اجازه دسترسی ندارند. برای حل مشکل یا باید سالهای تحصیلی از 91-90 اصلاح می شدند یا کاربران تا ابتدای  مهر حوصله بفرمایند. بنابر پاره ای ملاحظات راه دوم را انتخاب کرده ام. بنابراین از دوستان عزیز خواهشمندم یک ماه باقی مانده را صبر بفرمایند.
 با سپاس مدیر سایت بهرامی
 
   
 
 
  اخبار و اطلاعیه های مدرسه  
 
 
ثبت اثر انگشت افراد باقی مانده
دانش آموزان پایه اول که در مرحله اول ثبت اثر انگشت مراجعه نکرده اند،و نیز دانش آموزان پایه های دیگر که جدید ثبت نام کرده اند و تاکنون برای ثبت اثر انگشت مراجعه نکرده اند، روز یک شنبه 93/6/30 ساعت 8:30 برای ثبت اثر انگشت به دبیرستان مراجعه کنند.

حذف کاربران
قابل توجه کاربران سابت متاسفانه نام کاربری عزیزان حذف شده است ... پس از بررسی و پیگیری مشخص شد سال تحصیلی 93-92 تا تاریخ اول مرداد تعریف شده بود و سال 94-93 نیز از ابتدای مهر تعریف شده است. به همین جهت کاربران از مرداد تا پایان شهریور اجازه دسترسی ندارند. برای حل مشکل یا باید سالهای تحصیلی از 91-90 اصلاح می شدند یا کاربران تا ابتدای مهر حوصله بفرمایند. بنابر پاره ای ملاحظات راه دوم را انتخاب کرده ام. بنابراین از دوستان عزیز خواهشمندم یک ماه باقی مانده را صبر بفرمایند. با سپاس مدیر سایت بهرامی

 
   
 
 
  تازه ترین اخبار خبرگزاری ها  
 
 
بیشتر ...
 
   
 
 
  جلسه با اولیای دانش آموزان شرکت کننده در کلاسهای کنکور تابستان  
 
 
 
   
 
  حدیث روز
 
 
 
چهارشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

  شماره تلفن پرسنل

 
  لغت نامه

 
  اوقات شرعی


اوقات به افق :
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
 
  وضعیت آب و هوا


 -  ° 

جزئیات
 
  سالروز تولد دانش آموزان
 
نقشه سایت